„Zabytki Jeleniej Góry w dawnych technikach fotograficznych” - warsztaty polsko - niemieckie


Jeleniogórskie Centrum Kultury ogłasza nabór uczestników do udziału w polsko – niemieckich warsztatach fotograficznych w ramach Projektu „Zabytki Jeleniej Góry w dawnych technikach fotograficznych” organizowanych we współpracy z Socjokulturalnym Centrum Steinhaus e.V. Bautzen.

Zajęcia warsztatowe odbędą się w dniach od 09. do 18. września 2011 r. w Jeleniej Górze. Warsztaty będą dotyczyć czterech archiwalnych technik fotograficznych: cyjanotypii, kalitypii, albuminu i gumy. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wysłanie karty zgłoszenia i własnoręcznie wykonanych trzech fotografii (niekoniecznie w wyżej wymienionych technikach).
Termin nadsyłania kart zgłoszeń i zdjęć upływa dnia 30. 06.2011r.
O przyjęciu do udziału w warsztatach zadecydują Organizatorzy.
W wyniku prac warsztatowych powstanie wystawa, która będzie prezentowana na terenie Polski i Niemiec oraz wydawnictwo albumowe. Ilość miejsc jest ograniczona do 6 – osób z Polski i 6-ciu osób z Niemiec. Udział w warsztatach jest bezpłatny. 
Więcej informacji:
www.jck.pl
Koordynator Projektu:
Ewa Andrzejewska
Jeleniogórskie Centrum Kultury
Tel. +48 75 64 78 886 oraz 75 64 78 884
Tel. kom. 606 493 620
E-mail: wsf.jck@interia.pl

Projekt dofinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska-Saksonia 2007 – 2013